SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. Sekční garážová vrata - Hladký design, šedý lak Bezrámový systém zasklení pergoly, bezpečnostní sklo, rám lakovaný, oboustranné otevírání Zasklení pergoly kombinací rámového systému se sklem a polykarbonátem Zasklení pergoly rámovým posuvným systémem, lakovaný rám Sekční garážová vrata, design drážka, šedý lak Vjezdová brána nesená průjezd 10m, celková délka 14m Vjezdová brána křídlová s bočními pohony, ocelové plotové výplně, plot Best Muro Zastřešení pergoly polykarbonátem 7/16 Zastřešení a zasklení pergoly polykarbonátem s olištováním elox. profily Přístřešek z plného polykarbonátu vynesený na ocelových konzolách

šipka Garážová vrata


Všechna dodávaná garážová vrata jsou vyrobena přesně na míru. Mezi ty nejpoužívanější patří sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, dvoukřídlá garážová vrata a rolovací garážová vrata. Každý typ garážových vrat má svá specifika a výhody.


šipka Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou nejpoužívanějším typem garážových vrat. Vrata jsou složena ze sekcí o výšce 500, 555 nebo 610 mm, které vyjíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata mohou být vybavena motorem s dálkovým ovládáním a příslušenstvím, jako jsou integrované vstupní dveře, různé druhy okének, madla, kliky a další prvky.

Sekční garážová vrata Sekční garážová vrata Sekční garážová vrata Sekční garážová vrata

Výborné tepelně-izolační vlastnosti. Sekce vždy o tloušťce 40mm. Možnost vlastního designu.

Design:

 • Hladký
 • Drážka
 • Lamela
 • Kazeta
 • V-Profil
 • RSV
 • Design ALU SW
 • Vrata s integrovanými vstupními dveřmi

Dekory garážových vrat:

 • Garážový panel, hladký
 • Kašírované fólie
 • Duraprint Standard, Exclusive, Individual, Unico, Next Gen, Rustikální styl, Vertikální styl, Metal

šipka Posuvná garážová vrata

Posuvná garážová vrata jsou zajímavou alternativou ke klasickým sekčním, dvoukřídlým nebo rolovacím vratům. Posuvná vrata je možné otevřít také jen částečně pro pohodlný průchod osob a ušetřit tak i nemalé náklady na energie. Instalací posuvných garážových vrat navíc nedojde ke snížení průjezdné výšky otvoru.

Garážová a průmyslová vrata Garážová a průmyslová vrata Garážová a průmyslová vrata Garážová a průmyslová vrata

Možnost částečného otevření. Průjezdná výška zůstává zachována. Luxusní hliníkové kování. Vždy přesně na míru.

Design:

 • Lamela
 • Kazeta
 • Drážka
 • Hladký
 • Design ALU SW

Dekory garážových vrat:

 • Garážový panel, hladký
 • Kašírované fólie
 • Duraprint Standard, Exclusive, Individual, Unico, Next Gen, Rustikální styl, Vertikální styl, Metal

šipka Dvoukřídlá garážová vrata

Dvoukřídlá garážová vrata s přerušeným i s nepřerušeným tepelným mostem představují zajímavou alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo posuvným vratům. Jsou ideální do garáže s minimálním ostěním a nadpražím. Montáž dvoukřídlých garážových vrat probíhá vždy do otvoru. Garážová dvoukřídlá vrata je možné doplnit pevným nadsvětlíkem nebo použít zasklení pomocí hliníkového příčníku.

Garážová a průmyslová vrata Garážová a průmyslová vrata Garážová a průmyslová vrata Garážová a průmyslová vrata

Kvalitní hliníkové profily i s přerušeným tepelným mostem. Panty seřiditelné ve 3 osách. Montáž je možná i bez ostění a nadpraží. Možnost použití prosklení izolačním dvojsklem s různými dekory.

Provedení:

 • Dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem
 • Dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem

šipka Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata KRUŽÍK jsou lehká, pevná a tichá. Zabírají minimum místa a nevyžadují dodatečný prostor při otevírání, takže je lze namontovat do libovolného prostoru. K výrobě garážových rolovacích vrat používáme vysoce kvalitní hliníkové lamely s polyuretanovou výplní. Všechna vrata vyrábíme přesně na míru. Pro automatizaci rolovacích vrat používáme kvalitní pohony značky Somfy a Dooya.

Rolovací garážová vrata Rolovací garážová vrata Rolovací garážová vrata Rolovací garážová vrata

Výroba vždy přesně na míru. Možnost instalace před i za otvor. Minimální nároky na prostor. Hliníkové provedení zaručuje dlouhou životnost bez koroze.

Barevné provedení:

 • RAL - Rolovací garážová vrata vám vyrobíme v jakémkoliv z vámi vybraného odstínu z RAL vzorníku. Je jen na vás, jakou ze škály tří tisíc barev si vyberete a zda vrata barevně sladíte se střechou, fasádou nebo jiným prvkem vašeho domu.

šipka Průmyslová vrata


Průmyslová vrata jsou určena především pro průmyslové a skladovací objekty. Konstrukce průmyslových vrat odpovídá požadavkům na nejvyšší pevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci. Nejpoužívanějším typem průmyslových vrat jsou sekční průmyslová vrata. Své místo na trhu si však nachází i rolovací nebo rychloběžná průmyslová vrata. Díky precizní výrobě přesně na míru splní průmyslová vrata KRUŽÍK přání i těch nejnáročnějších zákazníků.


šipka Sekční průmyslová vrata

Nabízíme ocelová a hliníková sekční vrata. Ocelová sekční vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Provedení tohoto typu sekčních vrat nabízíme v několika standardních barvách bez příplatku. Hliníková celoprosvětlená sekční vrata se používají především v moderních prosklených objektech, jako jsou autosalony. Na přání vám vyrobíme všechna sekční průmyslová vrata v jakékoli barvě dle palety RAL nebo s jakýmkoliv potiskem technologií DURA PRINT.

Sekční průmyslová vrata Sekční průmyslová vrata Sekční průmyslová vrata Sekční průmyslová vrata

Široká škála barev bez příplatku a možnost využít technologie DURA PRINT. Různé druhy kování pro různé objekty. Výroba vždy přesně na míru. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti.

Ocelová vrata BASE+

Průmyslová vrata Base+ jsou určena především pro průmyslové a skladovaci objekty. Vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jejich konstrukce vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci. Provedení plných sekcí je standardně v oblíbeném designu lamely v bílé, stříbrné, šedé metalické, červené, modré, zelené, antracitové nebo hnědé barvě. Kromě základní bílé barvy panelů RAL 9010 je na přání samozřejmě možné vyrobit tato vrata v jakékoli barvě dle široké palety RAL.

Hliníková vrata ALU+

Hliníková vrata ALU+ nabízejí velkorysé řešení při stavbě či adaptaci průmyslových objektů s požadavkem na výrazné prosvětlení interiéru.

Při využití kvalitních materiálů se lehkost a elegance snoubí s pevností a stabilitou. Bezpečnost na základě vizuálního kontaktu a maximální odolnost proti korozi jsou samozřejmostí u tohoto typu vrat.

Hliníková vrata ALM+

Hliníková průmyslová vrata s maximálním prosvětlením umožňují již zvenku ukázat to, co stojí za vidění uvnitř, popřípadě přizpůsobit vzhled vrat vnějšímu plášti budovy takovým způsobem, že téměř nelze poznat, že jde o vrata. Tato varianta se výborně hodí např. do autosalonů. Na přání je možno mít prosvětlení v mléčné barvě nebo vyrobit vrata v jakékoli barvě dle vzorníku RAL. Vrata s maximálním prosvětlením do 3000 mm šířky jsou bez svislé příčky, od 3001 mm do 5000 mm jsou z bezpečnostních důvodů uprostřed rozdělena jednou svislou příčkou.

Integrované vstupní dveře a prosklení

Integrované vstupní dveře u průmyslových vrat šetří významným způsobem náklady na energie, neboť umožňují vstup do haly bez nutnosti otvírat celá vrata. Samozřejmostí je jejich barevná totožnost s vraty. Vstupní dveře mohou být doplněny dveřním zavíračem, jištěním proti pohybu vrat při otevřených dveřích, panikovým kováním a dalším příslušenstvím. Vstupní dveře je možno vyrobit buď s klasickým prahem o výšce 105 mm nebo 150 mm dle velikosti vrat nebo s nízkým prahem o výšce méně než 30 mm.

šipka Rolovací průmyslová vrata

Průmyslová rolovací vrata s jednoduchou a robustní konstrukcí zabírají minimum místa a nevyžadují dodatečný prostor při otevírání. Rolovací vrata jsou ideální všude tam, kde pro otevírání není dostatek místa nebo je instalace jiných typů průmyslových vrat nemožná. K výrobě průmyslových rolovacích vrat používáme vysoce kvalitní ocelové lamely s polyuretanovou výplní. Všechna rolovací vrata vyrábíme přesně na míru.

Sekční garážová vrata Sekční garážová vrata Sekční garážová vrata Sekční garážová vrata

Výroba vždy přesně na míru. Možnost instalace před i za otvor. Minimální nároky na prostor. Ocelové provedení zaručuje dlouhou životnost.

šipka Rychloběžná průmyslová vrata

Rychloběžná průmyslová vrata se uplatňují především uvnitř průmyslových objektů, ale také při umístění na vnější plášť budovy. Rychloběžná vrata jsou určena pro dlouhodobé intenzivní zatížení a jsou vyplněna kvalitním materiálem PES zesíleným tkaninou. Vrata mají bezpečnostní kontaktní lištu a světelnou závoru. Speciální systém zajistí ochranu rychloběžných vrat v případě nárazu, například vysokozdvižným vozíkem

Sekční garážová vrata Sekční garážová vrata Sekční garážová vrata

Rychlost otevření a zavření až 2m/s. Výrazné úspory nákladů na energie. Při kontaktu s VZV nedojde k poškození vrat. Široká škála barev s možností prosvětlení.

2017 © Copyright by SIOS CZ, s.r.o. - Příbram, All rights reserved. Developed by www.WML.cz