SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. Sekční garážová vrata - Hladký design, šedý lak Bezrámový systém zasklení pergoly, bezpečnostní sklo, rám lakovaný, oboustranné otevírání Zasklení pergoly kombinací rámového systému se sklem a polykarbonátem Zasklení pergoly rámovým posuvným systémem, lakovaný rám Sekční garážová vrata, design drážka, šedý lak Vjezdová brána nesená průjezd 10m, celková délka 14m Vjezdová brána křídlová s bočními pohony, ocelové plotové výplně, plot Best Muro Zastřešení pergoly polykarbonátem 7/16 Zastřešení a zasklení pergoly polykarbonátem s olištováním elox. profily Přístřešek z plného polykarbonátu vynesený na ocelových konzolách

šipka O společnosti SIOS CZ, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1993 dvěma společníky, kteří měli dlouholetou praxi ve stavební výrobě v dřívějších stavebních podnicích.


Hlavní náplní činnosti proto bylo pozemní stavitelství - tj. veškeré stavební práce na bytových, občanských a průmyslových stavbách.


Postupně s rozvojem společnosti a vrůstajícími požadavky zákazníků byla činnost rozšířena o dodávky certifikovaných zasklívacích systémů pro lodžie, zimní zahrady, pásové světlíky, fasády, bazény apod. Dále disponuje velkoobchodním skladem plastových polotovarů pro stavebnictví, reklamu i průmysl přímým zastoupením výrobců a dodavatelů. Rovněž provádíme montáže automatických garážových vrat, bran, závor, pohonů, fasádních zateplovacích systémů i interiérových plastových obkladů.


Cílem společnosti je vytvořit pro stavebníky komplexní servis služeb nejen stavebních dodávek, ale i zajištění inženýrských a projektových prací.


šipka Všeobecné obchodní podmínky společnosti SIOS CZ, s.r.o.


SIOS CZ, s.r.o.
Kontakty:

SIOS CZ, s.r.o.
Brod 45
261 01 Príbram
IČ: 45144206
DIČ: CZ45144206
www.mapy.cz
Tel.: +420 603 109 115

E-mail: kriz@sios.cz

2017 © Copyright by SIOS CZ, s.r.o. - Příbram, All rights reserved. Developed by www.WML.cz