SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. Sekční garážová vrata - Hladký design, šedý lak Bezrámový systém zasklení pergoly, bezpečnostní sklo, rám lakovaný, oboustranné otevírání Zasklení pergoly kombinací rámového systému se sklem a polykarbonátem Zasklení pergoly rámovým posuvným systémem, lakovaný rám Sekční garážová vrata, design drážka, šedý lak Vjezdová brána nesená průjezd 10m, celková délka 14m Vjezdová brána křídlová s bočními pohony, ocelové plotové výplně, plot Best Muro Zastřešení pergoly polykarbonátem 7/16 Zastřešení a zasklení pergoly polykarbonátem s olištováním elox. profily Přístřešek z plného polykarbonátu vynesený na ocelových konzolách

šipka Vjezdové brány a pohony


šipka Automatická vynesená brána

Vyznačuje se tím, že v celé šíři vjezdu nemá žádné vedení = nejezdí po kolejnici. Je vynesená nad terénem pomocí nosníku jezdícího na kolečkách umístěných vedle vjezdu (uvnitř objektu). V prostoru kotvení je umístěn pojezdový elektro-pohon. Ovládání tohoto pohonu a tedy i brány je místní (klíčový spínač) nebo dálkové (např. radiovým signálem).

Automatická vynesená brána Automatická vynesená brána Automatická vynesená brána Automatická vynesená brána

Při výpadku elektrické energie lze pojezd brány provést ručně. Bezpečnost provozu zajišťuje řídící elektronická jednotka a světelný paprsek vedený napříč průjezdem.

Rozměry:

  • vjezdové nesené brány se dělají na míru, maximální šíře průjezdu je 10m, maximální výška je 2m

Na přání zákazníka je za příplatek možno bránu doplnit výplní z kovových, dřevěných nebo plastových prvků.


Brány se dělají v povrchové úpravě žárovým zinkem.

šipka Křídlová vjezdová brána

K dálkovému ovládání křídlových bran se používjí podzemní nebo nadzemní (boční)pohony. Nadzemní pohony jsou upevněny mezi pevným sloupkem a křídlem brány, podzemní pohony podepírají a otáčí křídlo brány.

Automatická vynesená brána Automatická vynesená brána Automatická vynesená brána Automatická vynesená brána

Oba způsoby mohou otevírat bránu směrem do objektu i z objektu. Ochranu vozidla před kolizí zajišťuje jednak řídící elektronika a jednak paprsek fotobunky umístěný napříč vjezdu. Při výpadku elektrické energie je možný ruční provoz brány.

šipka Soubory ke stažení

Pohony posuvných bran

Samostatné systémy

Závory

Prospekt

Pohon garážových vrat

PULL T PULL Série LWA LWS PASS Prospekt GTZ TT
PULL T PULL Série LWA LWS PASS   GTZ TT

Pohony křídlových bran

SLIM TURN SWING SPIN
SLIM TURN SWING SPIN  
2017 © Copyright by SIOS CZ, s.r.o. - Příbram, All rights reserved. Developed by www.WML.cz