SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. Sekční garážová vrata - Hladký design, šedý lak Bezrámový systém zasklení pergoly, bezpečnostní sklo, rám lakovaný, oboustranné otevírání Zasklení pergoly kombinací rámového systému se sklem a polykarbonátem Zasklení pergoly rámovým posuvným systémem, lakovaný rám Sekční garážová vrata, design drážka, šedý lak Vjezdová brána nesená průjezd 10m, celková délka 14m Vjezdová brána křídlová s bočními pohony, ocelové plotové výplně, plot Best Muro Zastřešení pergoly polykarbonátem 7/16 Zastřešení a zasklení pergoly polykarbonátem s olištováním elox. profily Přístřešek z plného polykarbonátu vynesený na ocelových konzolách

šipka Zastřešení bazénů


šipka Zastřešení bazénů

Každý zákazník má nějakou představu, co od zastřešení očekává. Mimo běžných funkcí je tu ještě několik faktorů, které ovlivňují Vaše rozhodování.

Zastřešení bazénů - Practic Zastřešení bazénů - Harmony Zastřešení bazénů - Dream Zastřešení bazénů - Rock

Chcete zastřešení vysoké, abyste mohli pod zastřešením pohodlně procházet, nebo naopak nízké, aby Vám zastřešení nezabraňovalo ve výhledu? Máte u Vás extremní přírodní podmínky a nevíte jaký typ zastřešení je pro Vás vhodný? Standardní provedení zastřešení dokážeme zvýšit, snížit, zkrátit, prodloužit, vyztužit proti extrémním přírodním podmínkám, nebo vyrobit atypické zastřešení a tím Vám nabídnout zastřešení dle Vašich představ. Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme a ve Vašem rozhodování pomůžeme.

Výhody zastřešení:

  • Koupací sezóna se Vám prodlouží o několik měsíců. Můžete se koupat v bazénu i v nepříznivém počasí. Chrání Váš bazén před nečistotami a tím šetří Vaše peníze i čas potřebný na údržbu vody. Vlivem sluneční energie a skleníkovému efektu se voda v bazénu rychleji ohřeje a výrazně se zvýší její teplota oproti bazénu bez zastřešení. Chrání Vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do bazénu.

Typy zastřešení:

  • Practic - Obloukové zastřešení. Nejoblíbenější typ zastřešení. Lze ho vyrobit i ve vysokém provedení.
  • Harmony - Obloukové zastřešení s jednou stranou rovnou. Vytváří prostor pro pohodlný pohyb u bazénu.
  • Dream - Obloukové zastřešení se dvěma stranami rovnými. Nízké zastřešení, které nebrání výhledu.
  • Rock - Obloukové zastřešení s jednou stranou na zdi. Zastřešení, které vytváří u zdi maximální pochozí výšku.
  • Atypické zastřešení bazénu - Další atypická provedení dle dohody s výrobcem.
2017 © Copyright by SIOS CZ, s.r.o. - Příbram, All rights reserved. Developed by www.WML.cz