SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. SIOS CZ, s.r.o. Sekční garážová vrata - Hladký design, šedý lak Bezrámový systém zasklení pergoly, bezpečnostní sklo, rám lakovaný, oboustranné otevírání Zasklení pergoly kombinací rámového systému se sklem a polykarbonátem Zasklení pergoly rámovým posuvným systémem, lakovaný rám Sekční garážová vrata, design drážka, šedý lak Vjezdová brána nesená průjezd 10m, celková délka 14m Vjezdová brána křídlová s bočními pohony, ocelové plotové výplně, plot Best Muro Zastřešení pergoly polykarbonátem 7/16 Zastřešení a zasklení pergoly polykarbonátem s olištováním elox. profily Přístřešek z plného polykarbonátu vynesený na ocelových konzolách

šipka Polykarbonátové a trapézové desky, skleníky a světlíky

Dodáváme polykarbonátové desky světoznámých značek Makrolon, Palram, Politec a Rodeca. Kopletní sortimet komůrkového (dutinkového), plného a trapézového polykarbonátu (PC).


Komůrkové desky

Trapézové desky

Skleníky z polykarbonátu

Světlíky MAKROTHERM®

Komůrkové polykarbonátové desky Trapézové a vlnité PVC desky ONDEX Skleníky z polykarbonátu Světlíky MAKROTHERM®
Komůrkové desky

Více informací o komůrkových polykarbonátových deskách

Trapézové a vlnité desky

Více informací o trapézových a vlnitých PVC deskách ONDEX

Skleníky z polykarbonátu

Více o sklenících z polykarbonátu

Světlíky MAKROTHERM®

Více o světlících MAKROTHERM® z polykarbonátu


šipka Komůrkové polykarbonátové desky

Komůrkové ( dutinkové ) polykarbonátové desky jsou vynikající materiál pro tepelně izolační nerozbitné zasklívání, prosvětlování a zastřešení.
Více informací o komůrkových polykarbonátových deskách


šipka Trapézové a vlnité PVC desky ONDEX

Trapézové a vlnité PVC desky ONDEX jsou optimální pro nejrůznější nezateplené přístřešky a zastřešení teras, verand, garážových stání apod.
Více informací o trapézových a vlnitých PVC deskách ONDEX


šipka Skleníky z polykarbonátu

Kompletní stavebnice zahradního polykarbonátového skleníku který má výplně z kvalitního komůrkového polykarbonátu síly 4 mm opatřené UV filtrem - nežloutne a nekřehne.
Více informací o polykarbonátových sklenících


šipka Světlíky MAKROTHERM®

Střešní světlíky zabezpečují prosvětlení průmyslových a jiných hal při optimálním využití denního světla. Šetří tak náklady na osvětlení a zajišťují kulturu a hygienu práce za denního světla.
Více informací o světlících MAKROTHERM® z polykarbonátu

2017 © Copyright by SIOS CZ, s.r.o. - Příbram, All rights reserved. Developed by www.WML.cz